אופיס 365 – המילה האחרונה בשירותי ענן לעסקים

Office-365

האם אתם מעסיקים 25 איש בעסק שלכם, או פחות מכך? או לחלופין, עומדים בראש ארגון בינוני או גדול המעסיק מספר רב יותר של עובדים? חברת מיקרוסופט מאפשרת לכם לבחור את החבילה המתאימה לגודל הארגון שלכם של Microsoft Office 365 – המילה ה אחרונה בתחום שירותי הענן לעסקים. אופיס 365 כוללת מבחר יישומים שיעזרו לכם לקחת את העסק שלכם לשלב הבא – וליהנות משירותי הענן ברמה הגבוהה ביותר בתחום המחשוב. במאמר זה ננסה להסביר מהו אופיס 365, אילו מוצרים שונים ואיכותיים הוא כולל וכיצד אתם יכולים לעשות בהם שימוש על מנת לעבוד באופן יעיל, מתקדם ומצליח יותר.

מכירים את Microsoft Exchange(שרת הדואר הידוע של מיקרוסופט.) ? ובכן, מיקרוסופט אופיס 365 מרכזת באופן נוח, ידידותי וכדאי במיוחד את כלל השירותים של Microsoft Exchange, ומאפשרת לכם להיכנס ללוח השנה, אנשי הקשר, המסמכים או הדואר האלקטרוני ללא תלות בהיכן אתם נמצאים.

מה טומנת בחובה חבילת שירותי הענן של אופיס 365?

Office Web Appsמדובר במוצרי אונליין ידידותיים למשתמש, המאפשרים לכם להציג וגם לערוך באופן פשוט ביותר מסמכי וורד, וואן נוט או אקסל הישר מה-Internet Browser שברשותכם. אז למה אתם מחכים? עבודה מקוונת על המסמכים שלכם היא במרחק לחיצה אחת, עם חבילת שירותי הענן המתקדמים של Microsoft Office 365.  

SharePoint Onlineמוצר מצוין זה מאפשר לכל צוות ליהנות מתיאום מלא עם כל צוות אחר בארגון, לסנכרן ולשתף מידע ומסמכים עם כל עמית או לקוח ולעבוד בנוחות ובקלות יתרה עם אפליקציות האופיס המוכרות. שר-פוינט מציעה לכם שמירה ישירה של קבצים, גישה נוחה אליהם ללא תלות בהיכן אתם נמצאים ועבודה אונליין זמינה וידידותית במיוחד על מיזמים והזדמנויות שונים.

Office Professional Plusמדובר בווריאציה של מיקרוסופט אופיס אשר שירותי הענן של אופיס 365 תומכים בה, ושניתן לרכוש על בסיס מנוי שהמחיר שתידרשו לשלם עליו מדי חודש ייקבע בהתאם למספרם של העובדים העתידים לעשות בו שימוש.

Lync Onlineתמיד חלמתם ליהנות משיחות ועידה באודיו, בווידאו או באופן מקוון, פגישות אונליין, העברה מיידית של הודעות והאפשרות להיות נוכחים בכל מקום ולקיים קשר רציף עם עמיתים ולקוחות ללא תלות בהיכן אתם נמצאים? Lync Online נוצר כשירות מאוחד של תקשורת ענן שיספק לכם את כל האפשרויות הללו – והרבה יותר.

Exhange Onlineומה עם האימייל שלכם? כחלק מחבילת שירותי הענן המתקדמת של מיקרוסופט אופיס 365, תוכלו ליהנות מתיבת מייל בנפח של 50 GB, המוגנת מווירוסים ומספאם, ומאוחסנת על שרתי Microsoft.

אופיס 365 מהווה את הפיתרון המושלם לשירותי ענן עדכניים בעסק שלכם. שלל יישומיו יאפשרו לכם לצמוח. כי בעולם העסקים – עדכניות היא שם המשחק.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

שתף עם חברים

הרשם לניוזלטר שלנו

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

דילוג לתוכן