כל מה שחשוב שתדעו על הקמת רשת משרדתית

office-table-meeting-top-view

מהפכת המחשוב שהתרחשה בשנים האחרונות לא פסחה גם על תחום הרשתות המשרדיות. הקמת רשת משרדתית, קווית (מבוססת סיבים אופטיים או אתרנט) או אלחוטית (על פי רוב, WiFi) מאפשרת לכל משרד להשתדרג ולהחליף תשתית תקשורת מיושנת יותר בתשתית IP מלאה, המאפשרת תקשורת אחודה (UC – Unified Communications) ועבודה בקבוצה. האחדת הרשתות במשרד חוסכת מטבע הדברים במידה משמעותית בעלויות החלות על העסק, מאחר שלהקים, לתפעל, לבטח ולתחזק רשת אחת יהיה מן הסתם יקר פחות מאשר להקים, לתפעל, לבטח ולתחזק בעת ובעונה אחת צמד רשתות במשרד אחד.

במרבית המקרים, הקמת רשת משרדית היא הקמת רשת פיזית המאפשרת למשתמשי המשרד לשתף קבצים, לעבוד במשותף, לצפות במשותף בתיבות מייל, לשתף מדפסות ועוד. הדבר יכול להתבצע באמצעות work group או בעזרת שרת ניהול הרשאות (domain controller).

אולם באיזו חברה המספקת שירותי הקמת רשת משרדתית עליכם לבחור על מנת להבטיח כי תיהנו מהמוצר ומהשירות ברמה הגבוהה ביותר הקיימת בענף?

נסקור בקצרה שבעה קריטריונים מרכזיים הקובעים איזה ספק שירות ראוי לכך שתעבדו איתו:

מקצועיות – רק חברה המעסיקה אנשי מקצוע שניחנו בידע מקצועי עשיר ועדכני ובכישורים והמיומנויות הנדרשות ברמה הגבוהה ביותר ראויה להיות כזו שתעבדו איתה. כי בכל הנוגע להקמת רשת משרדתית – מקצועיות היא שם המשחק.

ניסיון – רק חברה המעסיקה מומחים מנוסים שהתמודדו עם מגוון רחב של אתגרים בעבר תוכל להבטיח שתקבלו את השירות הטוב ביותר ותיהנו מכל היתרונות הטמונים בהקמת רשת משרדית העומדת בסטנדרטים המחמירים ביותר של איכות. כי לניסיון ולימוד מעשי בשטח – אין תחליף.

שירותיות – בסופו של יום, הכול מתחיל ונגמר בשירות. רק חברה המעסיקה אנשי מקצוע שניחנו בתודעת שירות ברמה הגבוהה ביותר והמעניקים יחס אנושי, חם, אדיב, אכפתי ומסור לכל לקוחותיה ראויה לכך שתעבדו איתה. כי עבור ספק השירות המושלם – אתם תמיד במקום הראשון.

הצלחה – רק חברה שמאחוריה רקורד עשיר של הצלחה מוכחת תבטיח שהמוצר והשירות שתקבלו יהיו ברמה הגבוהה ביותר בענף. כי עם הצלחה קשה מאוד להתווכח.

מחיר – על החברה שתשכרו את שירותיה להציע אותם במחיר הוגן, שאינו זול מדי אך גם אינו יקר יתר על המידה. הדבר יעיד על כך שהיא ראויה שתעבדו איתה.

התאמה – על השירותים שתבחרו לתאום את צרכי המשרד הספציפיים שלכם. אל תעגלו פינות ואל תתפתו לקיצורי דרך. החשוב ביותר הוא שתבחרו רק שירותים שיאפשרו לכם לתפעל את העסק באופן יעיל, אפקטיבי ומשתלם יותר. כי בסופו של יום – ההצלחה שלכם חייבת להיות במרכז.

מוניטין – החברה שתשכרו את שירותיה חייבת להיות מהמובילות והמוערכות בענף. מוניטין של חברה עשוי להעיד על איכות, אמינות ומקצועיות.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

שתף עם חברים

הרשם לניוזלטר שלנו

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

דילוג לתוכן