פריסת תשתיות תקשורת – העתיד כבר כאן

3d rendering of modern datacenter with lots of server

בד בבד עם מהפכת שירותי הענן, התחוללה בעולם מהפכה שאינה מוכרת מספיק בישראל – מהפכה בתחום של תשתיות תקשורת. כיום, פריסת תשתיות תקשורת פיזיות ווירטואליות כאחד במשרד מאפשרת להם להעביר את רשת התקשורת שלהם לענן (באמצעות טכנולוגיית SDN) ולעשות בה שימוש נוח, ידידותי ויעיל (באמצעות טכנולוגיית NFV). מדובר בין היתר בפריסת תשתיות נחושת cat5\6\7\ , פריסת סיבים אופטיים, ופריסת תשתיות למצלמות BNC ומצלמות IP מבוססות נחושת. למרבה הצער, ספקי תקשורת רבים בארץ לא מציעים שירותים מסוג זה לעסקים, משום שאינם רוצים להפסיד את הכסף הרב שאלו משלמים להם על טכנולוגיה מיושנת יותר וכדאית פחות. מהם היתרונות העיקריים הטמונים בפריסת תשתיות תקשורת לעסק?

חיסכון כספי אדיר – הודות לשחרור של העסק מתלות ספציפית באחד מספקי התקשורת הקיימים בשוק, הוצאותיו – ובכלל זאת התפעוליות – כמעט מתבטלות בהשוואה למצב הקודם. אם עד למהפכה בתחום של תשתיות תקשורת נאלץ העסק לעבוד עם ציוד תקשורתי מורשה שעלותו הכספית גבוהה ביותר, הרי שטכנולוגית ה-NFV וה-SDN מושתתים על טכנולוגיה בסיסית בהרבה (חומרה של לוחות מחשב המבוססים על טכנולוגיה של אינטל). לפיכך, קשה להפריז בחיסכון הכספי האדיר שהעסק זוכה לו הודות לפריסת תשתיות תקשורת.

שיפור באבטחה ובביצועים – לא רק שהביצועים בתחום במחשוב ורמת האבטחה של העסק אינן נפגעות כתוצאה ממהפכה זו, אלא שהביצועים משתפרים באופן מרחיק לכת ורמת האבטחה אף היא עולה במידה משמעותית כתוצאה מהמעבר לעבודה עם תשתיות תקשורת.

העבודה נעשית קלה יותר – הודות למעבר לעבודה עם תשתיות תקשורת, המשימה לתפעל את הרשת על כל מרכיביה נעשית פשוטה ביותר. נגמרו הימים שבהם נדרשתם לשכור את שירותיהם של מומחי רשתות יקרנים, לעבור הדרכה מקצועית כזו או אחרת ולרכוש כישורים יוצאי דופן בתחום הרשתות.

המידע הופך לעדכני וזמין יותר – פריסת תשתיות תקשורת מתקדמות בעסק תאפשר לכם להעביר נתונים ורכיבי רשתות תקשורת לכל מקום על פני הגלובוס, בלחיצה אחת. הודות לכך שכל המידע מאוחסן בענן, מגבלות מהסוג הנייח הופכות בלתי רלוונטיות. בדומה לכך, הרשת על כל מרכיביה ושירותיה משודרגת באופן מתמיד ואוטומטי על ידי ספק תשתיות התקשורת, כך שאין צורך לחשוש עוד מעבודה עם פורמט מיושן ולא עדכני.

המהפכה בתחום תשתיות התקשורת מאפשרת לעסקים להחליף טכנולוגיה ארכאית, מגבילה ויקרה בטכנולוגיה מתקדמת, עדכנית וזולה הפותחת בפניכם מגוון רחב של אפשרויות. בעולם העסקים, אסור לעולם לקפוא על השמרים. פריסת תשתיות תקשורת היא המילה האחרונה בתחום טכנולוגיית המחשוב לעסקים. הגיע הזמן לעבור למאה ה-21 ולשדרג את חוויית העבודה שלכם באופן שיאפשר לכם הוזלת עלויות משמעותית לעסק, התפתחות טכנולוגית ושגשוג מקצועי. כי בכל הנוגע לעתיד שלכם, אין סיבה שתתפשרו על פחות מהטוב ביותר.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

שתף עם חברים

הרשם לניוזלטר שלנו

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

דילוג לתוכן