פתרונות אחסון (סטורג') במאה ה-21

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

לאלו מאתנו שהקימו עסק משלהם כבר ברור – כדי להצליח, עלינו להקים רשת מחשבים משרדית שבה יאוחסן המידע החשוב שלנו, להעסיק במשרה מלאה אנשי מחשוב (חומרה ותוכנה) שיתחזקו אותה ויתקנו תקלות המתרחשות בה במידת הצורך, ולהוציא סכומי עתק על כל זה כדי להבטיח שהעסק שלנו יתנהל כשורה. אמנם, העלות הכספית של כל זאת עשויה להיות עצומה, ואף לגרום לכך שהעסק שלנו יקרוס – אך בלי ההשקעות הללו, אנחנו נידונים לדשדש במקום ולא לשגשג מבחינה עסקית.

נכון?

במקרים מסוימים כן, ובמקרים אחרים – כבר לא.

אם בעבר אחסון מידע דרש את כל מה שתואר לעיל, הרי שכיום המצב מורכב יותר. במקרים מסוימים אכן ישנם יתרונות ברורים לרשת משרדית ולמערך מחשוב אין האוס. במקרים אחרים, מהפכת הענן מציעה פתרונות אחסון (סטורג') לעסקים שהם זולים, גם מאובטחים ומקצועיים. אלו כמה מהיתרונות המרכזיים שבפתרונות אחסון (סטורג') על גבי ענן באמצעות ספק שירות חיצוני:

אבטחה – פתרונות אחסון (סטורג') על גבי ענן יאפשרו למידע שלכם להיות מאובטח בסטנדרטים הגבוהים והקפדניים ביותר בענף כיום. החברה המקצועית המספקת את שירות אחסון המידע מפעילה את מיטב אמצעי האבטחה, המתעדכנים ללא הרף, על מנת לוודא שתזכו לרמת האבטחה הגבוהה ביותר הקיימת.

נגישות – אחסון המידע שלכם בשרת חיצוני (על ענן) יאפשר לו להיות נגיש מכל מקום, מבלי שתהיו תלויים בתשתית תקשורת מיושנת. באופן זה כל עובדי המשרד יוכלו לחלוק מידע, לסנכרן נתונים ולעבוד במשותף מכל מקום שהוא.

תמיכה – פתרונות אחסון (סטורג') של ספק חיצוני מגיעים לצד שירותי תמיכה טכנית מקצועיים, איכותיים, נגישים ויעילים. כך, במקרה של תקלה כזו או אחרת, מיטב אנשי המקצוע יוכלו לסייע לכם לפותרה ולהמשיך בעבודה המשרדית השוטפת על הצד הטוב ביותר, גם מבלי שתעסיקו אותם בחברה.

עדכניות – יתרון נוסף באחסון המידע בענן הוא שהממשק איתו אתם עובדים מתעדכן ללא הרף, הודות לעבודה עם ממשק חיצוני שתמיד משתדרג אוטומטית לגרסה היעילה ביותר שלו.

מחיר – פתרונות אחסון (סטורג') בענן אינם יקרים יותר מהחלופה, ואף עשויים להיות זולים בהרבה.

על מנת להחליט האם לעסק שלכם מתאימה הקמת רשת משרדית ומערך מחשוב, או דווקא אחסון המידע בענן, מומלץ לפנות לחברה מקצועית על מנת לקבל ייעוץ ומידע לגבי מה נכון עבורכם. רק לאחר שתשקלו את היתרונות והחסרונות של כל אחת מהאפשרויות, תוכלו להגיע למסקנה מושכלת האם להשתמש בפתרונות אחסון קונוונציונליים או וירטואליים, מתוך הכרה בכך שלשתי האפשרויות יש מעלות ומגרעות כאחד. בחירת הפיתרון הנכון ביותר מבחינתכם תאפשר לעסק שלכם לצמוח ולהתפתח באופן הרצוי לכם. כי בעידן הווב, חשוב להיות עם היד על הדופק ולעולם לא להישאר מאחור אלא להתפתח בדרך הייחודית לכם.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

שתף עם חברים

הרשם לניוזלטר שלנו

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

דילוג לתוכן